Oilmedica – produkcja kontraktowa kosmetyków naturalnych

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem

Jako producent kosmetyków działamy nieprzerwanie od 2011r.

Dorobiliśmy się doświadczonego i zaufanego zespołu. Zaczynaliśmy od konfekcji i sprzedaży czystego oleju kokosowego, co w naturalny sposób rozwinęło się na kosmetyki na bazie naturalnych olei. W chwili obecnej jesteśmy w stanie stworzyć niemal każdy kosmetyk.

Staramy się rozwijać i wciąż uczyć. Teoretyczną wiedzę zdobywaliśmy na polskich uniwersytetach i w jednostkach naukowych. Szkolenia i kursy pozwalają naszemu zespołowi być na bieżąco z wiedzą oraz z trendami rynkowymi. Najmocniejszą naszą stroną jest jednak długoletnia praktyka w branży.

Mamy do dyspozycji nowoczesną linię produkcyjną, w pełni wyposażone laboratorium.

Bardzo zależy nam na tworzeniu kosmetyków tylko wysokiej jakości. Idziemy do drogerii, widzimy produkt, nad którym pracowaliśmy, bierzemy go do ręki i jesteśmy dumni.
Nie akceptujemy jakościowych kompromisów. Nie cierpimy odstającej folii, nieprzyjemnego w dotyku plastiku, średniej jakości druku, wiotkich opakowań czy choćby niemiłego odgłosu zamykającego się flip-topu.
Nie do zaakceptowania jest brzydki zapach kremu, zła konsystencja czy nieodpowiednia emulgacja. Mamy grono sprawdzonych podwykonawców i dostawców, wszystko to sumuje się do efektywnej współpracy, zadowolenia naszych Klientów i po prostu porządnych kosmetyków.

Zobacz jak powstają nasze produkty

Pozostałe video