Jako producent kosmetyków działamy nieprzerwanie od 2011r.

Dorobiliśmy się doświadczonego i zaufanego zespołu. Zaczynaliśmy od konfekcji i sprzedaży czystego oleju kokosowego, co w naturalny sposób rozwinęło się na kosmetyki na bazie naturalnych olei. W chwili obecnej jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie dowolne kosmetyki na zlecenie naszych Klientów.

Nasi pracownicy stale się rozwijają. Teoretyczną wiedzę zdobywaliśmy na polskich uniwersytetach i w jednostkach naukowych. Szkolenia i kursy pozwalają naszemu zespołowi być stale na bieżąco. Najważniejszej przy tworzeniu kosmetyków wiedzy praktycznej nauczyliśmy się przez lata dzięki pracy z naszymi Klientami.

Mamy do dyspozycji nowoczesną linię produkcyjną, w pełni wyposażone laboratorium.

Bardzo zależy nam na tworzeniu kosmetyków tylko wysokiej jakości. Idziemy do drogerii, widzimy produkty nad którymi pracowaliśmy, bierzemy je do ręki i jesteśmy dumni. Nie akceptujemy jakościowych kompromisów. Nie cierpimy odstającej folii, niemiłego w dotyku plastiku, średniej jakości druku, wiotkich opakowań czy choćby nieprzyjemnego odgłosu zamykającego się flip- topu. Nie do pomyślenia jest także nieprzyjemny zapach kremu, zła konsystencja czy nieodpowiednia emulgacja. Mamy grono sprawdzonych podwykonawców i dostawców, wszystko to sumuje się do efektywnej współpracy, zadowolenia naszych Klientów i po prostu porządnych kosmetyków.

prezes zarządu Oilmedica sp. z o.o.