Dysponujesz zapleczem biznesowym, chcesz stworzyć produkt kosmetyczny pod własną marką lub interesuje Cię własna produkcja kosmetyków, ale nie wiesz od czego zacząć? Zacznij od kontaktu z nami. Zakres usług dobierzemy do Twoich potrzeb. Możemy zająć się każdym elementem na drodze od wspólnie opracowanego zamysłu na kosmetyk, po etap pełnego przygotowania produktu do wstawienia go na półki sklepowe. Jeśli potrzebujesz, opracujemy także Twoją strategię marketingową.

Jeśli jesteś w branży, wiesz czego potrzebujesz, zapraszamy do nas. W razie potrzeby doradzimy, zaproponujemy nowe wzory opakowań, nową lub ulepszoną recepturę, zaprojektujemy grafiki, przebadamy gotowy produkt.

Jeżeli posiadasz różne elementy potrzebne do stworzenia swojego produktu, a potrzebujesz profesjonalistów którzy zbiorą to wszystko w jedną całość uzupełniając o niezbędne, zapraszamy do kontaktu.

Posiadasz gotowy produkt a potrzebujesz tylko badań? Wszystko gotowe a potrzebujesz tylko konfekcji? W twoim projekcie brakuje profesjonalnego opracowania graficznego? Być może potrzebujesz innego produktu niż stricte kosmetyk? Może w Twojej firmie przyda się rzeczowa usługa doradcza? Nasze doświadczenie, powiązania personalne i kapitałowe pozwalają zaoferować Ci bardzo szeroki zakres usług i profesjonalnego doradztwa.